• bütün padişahlar evliyadır

  2.
  böyle bir şey de var pampa...

  (bkz: behçet kemal çağlar)

  atatürk ekber!
  atatürk ekber!
  ancak o var atatürk!
  evliya odur,
  peygamber odur,
  sanatkâr atatürk.
  talihe hâkim,
  zekâya önder,
  doğma serdar atatürk.
  bunları geçti insan büyüğü:
  kendi kadar atatürk!
  atatürk ekber!
  atatürk ekber.
  bizde o var. atatürk!
  ne evliya, ne de peygamber..
  halkına yar atatürk!
  1 -3 ... kotucenk
 • 4500 ahıska türkü nü vatandaşlığa geçiremem

  59.
  alerjen göt kaşıntılı ahıskalılar sebebiyle kabul edilmeyen göç değildir. musul ve kerkük'ten de göç kabul edilmez. nüfus güçtür hele ki yabancı topraklarda...

  faşist ergen bünyelerin anlaması için biraz daha tarih bilgisine sahip olmaları gerekir.
  2 -5 ... kotucenk
 • appzapp

  1.
  https://itunes.apple.com/...p-hd-pro/id428248004?mt=8

  https://play.google.com/s...=de.appzapp.app&hl=tr

  apple ve android için fiyatı düşen, beleşe gelen uygulamaları haber veren program. para verip almayın 3 güne bir ücretsiz oluyor.

  beleşe aldığım tek uygulama:

  https://itunes.apple.com/...o-editor/id502430343?mt=8
  ... kotucenk
 • tarihten despotların devrilme örnekleri

  1.
  sirozdan ölenleri de var...
  -5 ... kotucenk
 • muharrem ince

  706.
  cumhuriyet'i kuranlarla aynı taraftadır, sömürge valisi olmak için hızlı adım atıyor.

  anladık ingiliz sömürgesiyiz de bu kadar olmaz.

  Round Chapel'den halk için halka rağmen çalışan vekil...

  muharrem ince

  muharrem ince
  1 -6 ... kotucenk
 • kahrolsun amerika dan helal olsun cnn e

  1.
  50 karakterden dolayı asıl başlık;

  'kahrolsun amerika'dan helal olsun cnn'e uzanan turk devrim tarihi' olacaktı.

  şimdi bakıyoruz, türk medyası yalaka, yandaş, hain ama abd ve ab medyası özgür basın... be amına kodumun götleği deniz gezmiş adamları denize attı hikayesindekiler japon muydu?

  kahrolsun amerika dan helal olsun cnn e

  kahrolsun amerika dan helal olsun cnn e

  http://ocupygezi.tumblr.c...ing-about-erdogans-brutal

  küfür tek millettir.

  ENFÂL-59: Ve lâ yahsebennellezîne keferû sebekû, innehum lâ yu'cizûn(yu'cizûne).
  ENFÂL-60: Ve eıddû lehum mesteta'tum min kuvvetin ve min rıbâtil hayli turhibûne bihî aduvvallâhi ve aduvvekum ve âharîne min dûnihim, lâ ta'lemûnehum, allâhu ya'lemuhum, ve mâ tunfikû min şey'in fî sebîlillâhi yuveffe ileykum ve entum lâ tuzlemûn(tuzlemûne).
  ENFÂL-61: Ve in cenehû lis selmi fecnah lehâ ve tevekkel alallâh(alallâhi), innehu huves semîul alîm(alîmu).
  ENFÂL-62: Ve in yurîdû en yahdeûke feinne hasbekallâh(hasbekallâhu), huvellezî eyyedeke bi nasrihî ve bilmu'minîn(mu'minîne).
  NFÂL-63: Ve ellefe beyne kulûbihim, lev enfakte mâ fîl ardı cemîan mâ ellefte beyne kulûbihim ve lâkinnallâhe ellefe beynehum, innehu azîzun hakîm(hakîmun).
  ENFÂL-64: Yâ eyyuhennebiyyu hasbukallâhu ve menittebeake minel mu'minîn(mu'minîne).
  ENFÂL-65: Yâ eyyuhen nebiyyu harridıl mu'minîne alel kıtâl(kıtâli), in yekun minkum işrûne sâbirûne yaglibû mieteyn(mieteyni), ve in yekûn minkum mietun yaglibû elfen minellezîne keferû bi ennehum kavmun lâ yefkahûn(yefkahûne).
  ENFÂL-66: El'âne haffefallâhu ankum ve alime enne fîkum da'fâ(da'fen), fe in yekun minkum mietun sâbiretun yaglibû mieteyn(mieteyni), ve in yekun minkum elfun yaglibû elfeyni bi iznillâh(iznillâhi), vallâhu meas sâbirîn(sâbirîne).
  3 -2 ... kotucenk
 • taksim gezi parkı

  535.
  30 yaşındayım akp taraftarı değilim, (#9675783) namaz kılıyorum oruç tutuyorum; farklı bir sebeple taksim'e gittim, cezayir sokağında kaldım:

  -pazartesi günü etraf bok kokuyordu bildiğin pislik! polis su sıkmasa bu ibnelerin taharet alacağı yok, götünü yıkamaktan aciz adamlar mı çevreci anlamış değilim. yatın kalkın polise dua edin hepatit, sarılık ya da ishal salgını olmadan temizlendiniz.

  -tüm dükkanlar kapalıydı bildiğin iç savaş manzarası vardı. pazartesi akşam 9 civarı polis yoktu. istiklal girişinde adamın biri seyyar arabada bira satıyordu.

  -tanga giymeyen kızları alana almıyorlardı sanırım, kıllı göt görmekten içim bayıldı.

  -ne yazık ki kürt ve eşkıya tipli adamlar ortalıktaydı. bu ibnelere türkiye'yi terkedin demişler adamlar sınırı turlayıp gelmiş. taksim'de minibüsün önünde habire halay çekiyorlardı ergenik karının biri de tayyip istifa diye götünü yırtıyordu ayıptır söylemesi benim gibi beyaz türkler götüm götüm kenardan gidiyor birayı yudumlayıp tweet atıyordu. hiç chp'li görmedim terlik-maske-deniz gözlüğü trendy olmuş, pezevenk sanki bodrum'da...

  -salı akşamı 9 gibi kabataştaydım, sürekli ambulans geçiyordu. taksime çıkamadım taksiyle trt'nin orada indik keza galatasaray lisesinin orada bile burnunuz yanıyor gözleriniz kızarıyordu. otelde gazdan yamulmamak için klima açtık şimdi burnum akıyor. halk tv'yi açtım o da ne 9 parçalık kemalizm seti 59 TL. kemal Pro v3 yüklüyorsun anında modernleşiyorsun...

  -polis sikmedi resmen içinde gezdirdi hatta içinden geçti. dolmabahçe'de bile ağlayan maskeli gözlüklü tipler vardı. göt korkusundan koşuyorlardı. zengin çocukları da taksiyle eve gidiyordu onlar da ağlıyordu.

  amına kodumun kürtlerle mi bir oldunuz? kürt diyorum bak müslüman değil keza ben de türk falan değilim... sırrı süreyya'nın tarafında mısınız? arkadaş madem bu yola baş koydun kaçmayacaksın delikanlı ol, uğrunda ölmeyeceksen yaşamana da gerek yok atarlı takılmaya, evire çevire sikti badem bıyık...

  bir argüman vardı tayyipçilik bir metafizikti islam avrupa arap sentezi, sözde demokratik...bence hatalıydı... be yarraam gezi parkıcılık da metafiziği reddeden daha büyük metafizik değil mi? o da kendi doğrularından başka herşeyin yanlış oluğuna iman etmiyor mu?
  9 -8 ... kotucenk
 • gezi parkı eylemi gerçeği

  3.
  2-3 yil sonra memur olmak icin devlet'e götü uzattiginizda,

  Biz bu götü sikmisiz

  Cevabini alip pasa pasa evinize doneceksiniz. Tanidigim ne kadar issiz gucsuz bos adam varsa meydanlarda gaz yemekle mesgul, tuzu kuru olanlara sozum yok otur leb-i derya'dan eylem tweeti at...

  Yasi 30 civari olanlar hatitlar, 28 subat doneminde cami onunde adam doven polisler cuma'nin farzinda dayak yiyenlerle bir olup namaz kiliyordu.

  Poliste beyin yok, seriat geliyor diyende akil kirintisi dahi yok ve en azindan yuzde doksandokuzunuz esek gibi oss-oys benzeri sinavlara hazirlanip, en kapital ülkelere egitime gidip tipki benim gibi babaniz gibi akp'nin buyuttugu o patronlara köle olmak icin ruhunuzu bile satabilecek kadar devrimcisiniz...
  2 -2 ... kotucenk
 • elidor miss turkey

  7.
  (bkz: caps ver panpa)
  ... kotucenk
 • taksim gezi parkı

  272.
  12 yıldır bursa'da yaşıyorum ayda 2-3 kez istanbul'a gider gelirim bu siktimin parkı nerde anlamış değilim. arkadaşlarım instagram'da sürekli fotoğraf falan paylaşıyor dayanamadım birini aradım, sordum:

  -oo keten pirenses nerdesin sen bakem?
  -evdeyim nerede olacağım bu saatte cenk? alper gelecek yemek hazırlıyorum
  -park fotoğraf falan ne alaka len ?
  -çorba yapıyorum dibi tutmasın diye karıştırırken gördüm paylaştım.
  -lan siz dışarı çıkınca ahtapot yiyen çiftsiniz taksim'e en son ne zaman gittin ki?
  -bilmem ne işim var orada ıyyyy hep amele...
  -çorba neli la?

  muhabbet böyle devam etti, park kimsenin sikinde değil gençler dağılın!

  (bkz: bu avm bi havika dostum)
  ... kotucenk
 • taksim gezi alanına yapılacak avm isim önerileri

  7.
  (bkz: badem avm)
  ... kotucenk
 • sözlük yazarlarının itirafları

  80054.
  30 yaşındayım, bekarım, tek yaşıyorum pazar kuzenim evleniyor. düğüne gitmek zorundayım ama annemin bana kız bulmuş olmasından korkuyorum hatta eminim buldu. her şey buraya kadarmış.
  1 ... kotucenk
 • çocukken korkulan şeyler

  477.
  muz. amk insan muzdan niye korkar lan? ben ağlıyormuşum...
  1 ... kotucenk
 • seramik yapıştırıcı

  1.
  c1te sınıfı çimento bazlı yapıştırıcıdır, maksimum 40cm x 40cm seramik için kullanılır. cam mozaik yapıştırmayın yamuluyor. ustalar en ucuz diye bunu seçer, çabuk kurur bir an önce evden siktir olur gider, aynı gün içinde birkaç işi yapabilir bir süre sonra patlayan derz dolgular, duvardan düşen seramikler, oynayan zemin görürseniz sebebi budur.

  C: Çimento esaslı
  1: Normal sertleşen (Standart performanslı),
  T: Kayma özelliği azaltılmış
  E:Uzatılmış çalışma süresi

  c2 çimento bazlı yüksek performanslı seramik yapıştırıcıdır. 40x40 tan büyük seramikler için iç mekanda zeminde ve duvarda kullanılabilir.

  C: Çimento esaslı
  2: Yüksek performanslı

  c2te çimento bazlı, yüksek performanslı 45x45 e kadar porselen seramik, cam mozaik ve granit iç mekanda zemin ve duvarda dış mekanda(balkon) sadece zeminde de kullanılabilir ama kefil olmam.

  C: Çimento esaslı
  2: Yüksek performanslı
  T: Kayma özelliği azaltılmış
  E: Uzatılmış çalışma süresi

  c2tes1 çimento bazlı yüksek performanslı fleks yapıştırıcı. 45x45 ten 60x60 a kadar seramik, porselen seramik, cam tuğla yapıştırıcısı. yerden ısıtma, teras ve dış cephe kaplamada kefil olmam.

  C: Çimento esaslı
  2: Yüksek performanslı
  T: Kayma özelliği azaltılmış
  E: Uzatılmış çalışma süresi
  S1: Esnek

  c2tes2 yüksek performanslı süper fleks yapıştırıcı. 60x60 tan büyük porselen, granit, mermer, doğal taş, 30m ye kadar 45x45 ebata kadar dış mekan kaplaması yapılabilir, yerden ısıtmalı zeminde kullanılabilir, fayans üzeri fayans yapıştırabilir polimer astar kullanılırsa duvarda daha iyi sonuç verir, zeminde keser ya da çekiçle tırtıklar oluşturun.

  C: Çimento esaslı
  2: Yüksek performanslı
  T: Kayma özelliği azaltılmış
  E: Uzatılmış çalışma süresi
  S2: Çok Esnek
  ... kotucenk
 • sözlük yazarlarının itirafları

  78663.
  Samsung galaxy nexus kullanıyordum, gittim iphone 4s aldım melodiyi de marimba yaptım. Sesi dinlerken sol hoparlörden ses gelmediği farkettim satıcıya saydım sövdüm. Kronik problemdir belki diye google da aradım cevabı buldum iphone da solda mikrofon sağda hoparlör varmış. Starbaksa gittim oralet söyleyip telefonu huşu içinde marlboromun üzerine bıraktım.

  iphonumdan gönderildi...
  1 -1 ... kotucenk
 • ilişkiyi bozacak 3 şey

  10.
  -olmayan para
  -az para
  -gelmeyecek para.
  4 -1 ... kotucenk
 • samsung galaxy nexus

  10.
  4.2.2 den sonra iphone'a dönmüş cihaz hani kimi öküzler için açıklayayım alet kömürlü tren gibi oldu. Uygulamaya tıklıyorum ve o da ne açılsın diye 3 ihlas 1 fatiha okuyacak kadar zaman geçmiş.

  Sürekli güncellenmesi, sade menüsü, fiyatı anladık iyi ama aga bu bildiğin traktör oldu pil derdi de bambaşka...
  ... kotucenk
 • beşar esad

  349.
  Nasıl olsa suç değil,

  düzpedüz orospu çocuğu doğmamış bebeğinden ölmüşlerine kadar...

  http://www.liveleak.com/view?i=e0d_1366044253
  2 -8 ... kotucenk
 • liebherr

  6.
  http://www.liveleak.com/view?i=4d6_1341254855
  ... kotucenk
 • nikki leigh

  1.
  tavşan sembollü derginin bulduğu bir sanatçı kızımız.

  http://instagram.com/p/W0z7Herc0q/

  http://instagram.com/p/W3e3Z0rc_0/
  1 ... kotucenk
 • yeni şeyler getiriyorum
  Takip Edilenler
  kotucenk kimseyi takip etmiyor.